Pasitikėjimas savimi: kaip išjungti vidinį kritiką ir įjungti vidinį motyvatorių?

– Kodėl vieni spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir pasitikėjimu, o kitiems vis kažko trūksta?
– Kiek svarbus pasitikėjimas savimi siekiant savo gyvenimo tikslų ir kiek puikių idėjų net nepabandome įgyvendiniti įsijungus vidiniam kritikui?
– Kaip gali pasikeisti tavo gyvenimas, jei savyje aktyvuotum vidinio motyvatoriaus mygtuką?

Daugelis šiuolaikinių žmonių nesirūpina savimi, nejaučia gerų, save branginančių jausmų, vietoj to graužia ir vargina save. Kai nepasitikime savimi, abejojame ar esame teisūs, sunku pasakyti „ne“, sunku suvokti ko norime, sunku apsispręsti veikti. Kai nevertiname ir nemylime savęs, kiti mūsų irgi nebrangina. Prastą santykį su savimi pakeisti sunku, ypač kai nei dabar, nei praeity nebuvome lepinami meile, gerais įvertinimais ar padrąsinimais.

Kaip pasirūpinti savimi ir sukurti jautrų, branginantį, o svarbiausia – teigiamą požiūrį į save, tokį kokį jaučiame žmonėms, kuriuos mylime?

Nepraleiskite progos atsakyti sau į šiuos ir dar daugelį kitų klausimų!

Mokymų metu aptiksime, kokie trukdžiai neleidžia gerai vertinti savęs, tyrinėsime kaip mūsų rūpinimuisi savimi padeda ar kenkia mūsų aplinka; mokysimės stabdyti vidinį kritiką; stiprinti savęs vertinimo pojūtį; atliksime įvairias savęs girdėjimo, rūpinimosi savimi psichotechnikas.

Genovaitė Petronienė
Genovaitė Petronienė - psichologė psichoterapeutė
16 metų užsiimu psichterapine bei psichologine praktika. Padedu įveikti krizes,taikau į gilesnius pokyčius orientuotą egzistencinę ir psichodinaminę psichoterapiją. Konsultuoju suaugusius. Privačios konsultacijos Vilniuje, Malūnų 6a-2
Kontaktai: mobilus +37068604243
Elektroninis paštas: genute.petroniene@gmail.com