Kaip kiaurai permatyti žmones?

imagesNaudojantis žiniomis, kuriomis remiasi šiuolaikiniai psichoterapeutai, galima išmokti “kiaurai” matyti žmones, nuspėti kaip jie pasielgs,  tapti jiems savu ir mėgiamu, suprasti jų troškimus, baimes ir galėti daryti jiems įtaką. Taip pat- išmokti bendrauti su sudėtingų charakterių žmonėmis, kai bendravimas neišvengiams ir nepasiduoti jų blogom emocijom. Taip pat tai padeda suprasti ir savyje esančių tipų bruožus, o tai reiškia išmokti efektyvai būti su savom ir jų problemom.

Seminaro metu įsigilinsime 8 charakterius, kuriuos psichoterapeutai įvardino pagal ligas, kurių bruožai gali pasireikšti kai konkretų charakterį ištinka didelis stresas: depresiškas, asocialus, narciziškas, hiperaktyvus, paranojiškas, autistiškas, obsesiškas ir teatrališkas charakteriai. Žiūrėsime video, atliksime testus, bandysime juos suprasti per mažesnius ar didesnius pasireiškimus savyje ir kituose, tyrinėsim kaip sekasi bendrauti ir dirbti su kiekvienu charakteriu, kai jie yra klientai, bendradarbiai, pavaldiniai, ar viršininkai. Psichotechnikų pagalba treniruosimės spręsti kiekvienam tipui būdingas problemas bei sunkumus, iškylančius bendraujant su visų charakterių tipų žmonėmis.

Interviu su manimi šia tema: http://www.psichologas.info/santykiai/charakteriu-psichologija-narcizas-paranojikas-ar/

Genovaitė Petronienė
Genovaitė Petronienė - psichologė psichoterapeutė
16 metų užsiimu psichterapine bei psichologine praktika. Padedu įveikti krizes,taikau į gilesnius pokyčius orientuotą egzistencinę ir psichodinaminę psichoterapiją. Konsultuoju suaugusius. Privačios konsultacijos Vilniuje, Malūnų 6a-2
Kontaktai: mobilus +37068604243
Elektroninis paštas: genute.petroniene@gmail.com