Seminarai

Atsiliepimai apie seminarus:

Šiemet įsprausta savo būdo ir būklės į giliausią kampą, visaip ieškojau atsakymų į banalius klausimus: kodėl man taip atsitiko ir kaip save išgelbėti? Genovaitės Petronienės seminarai buvo ne šiaudas, o tvirtas plaustas į kurį įsikibau ir kuriuo tikiuosi sėkmingai pasiekti krantą. Jos sveikas protas ir turtinga patirtis padėjo susigaudyti su kokiu įgimtu ir įgytu charakteriu mes kiekvienas pradedame sąmoningai eiti savo keliu ir dėl tokio starto turim tam tikrus neišvengiamus iššūkius, kurių galime išsigąsti ir jų neįveikti, įklimpti ir vargti. Daug praktinių užduočių kiekvieną teorinę mintį padėjo įsisąmoninti asmeniškai, o jų nagrinėjimas grupėje padėjo pamatyti tiesą, kurios visai nesinorėjo pripažinti sau. Pasak Genutės, tiesos susižinojimas yra pirmas didelis reikalingas žingsnis, bet programoje mes sužinojome ir išmokome ir sekančių žingsnių: kaip susitvarkyti su stresu, kaip pasitikėti savimi, kaip bendrauti, kaip gyventi prasmingai ir gerai jaustis. Šioje programoje aš išmokau meditacijos ir tai iš snobiškų paistalų man tapo realia praktika, kuri keičia būseną ir nusiteikimą. Stebūklinga! Ačiū, Genute, kad pasidalinote savo žiniomis ir praturtinote dalyvių asmenybes!

Jūrate

Labiausiai man patiko asmenybės charakterių tipų temos. Padėjo visai kitu kampu pažvelgti į mane supančius žmones ir jų ellgesio motyvus. Aišku, dar toli gražu iki pilno to žinojimo ir supratimo…. mokytis, mokytis ir dar karta mokytis 🙂 Ne visos temos buvo vienodai aktualios man, kartais būdavo sunkiau susikaupti per meditacijas/ “vaizduotės ekranus”(pvz.baimė, vaikystės išgyvenimai, depresija ir panaš.), tačiau susipažinti buvo naudinga. Klausimas buvo apie pokyčius – tai ko ne ko, tačiau pokyčiu gyvenime pas mane buvo per akis ciklo metu 🙂 Sunku tik pasakyti ar santykių nutraukimas susijęs su tuom tiesiogiai, tačiau pasitikėjimo ir tikėjimo aišku davė. Pradžioje gal buvo keista, tačiau po II-III paskaitos viskas tapo super. Jokio diskomforto. Labai patiko. Atmosfera puiki. Jokiu problemų.

Donatas

I zinomus dalykus padejo pazvelgti kitaip ir tiesa sakant dauguma dalyku taikau kasdien. Patiko sukurta atmosfera grupeje, atsirades ir islikes rysys, naujos pazintys. Is pradziu buvo nejauku daryti uzduotis poroje, veliau tapo idomu isgirsti ir pasidalinti mintimis nefiltruojant. Patiko, kad lietem kartais tabu ar nepatoguomis laikomas temas zmoniu santykiuose ar charakteriuose. Puikiai praturtino ziema. Aciu uz paskaitas ir lauksiu nauju seminaru ciklu! 🙂

Justina

Šie seminarai yra nuostabi akiračio praplėtimo galimybė visiems, ką domina psichologijos tema ir kurie turi iškėlę aukštesnę kartelę turiniui. Lektorės Genovaitės patirtis ir įsigilinimas į kiekvieną iš temų leidžia ir perprasti kiekvieną temą – tiek jos teoriją, tiek kursuose išbandyti visa tai paversti praktiniais įgūdžiais kartu su kolegomis; tuo pačiu ateina supratimas, kad absoliučiai kiekviena tema yra labai plati, gili ir įdomi, ir galima būtų atskirai ją studijuoti toliau. Be to, kad tokie kursai suveda į vieną auditoriją labai skirtingus ir įdomius žmones, įgaunamos žinios paremiamos ir rekomenduojamais meniniais filmais, ir literatūra, o tai yra labai gyvenimiška ir dėl to dar labiau vertinga. Tai, kas atrodo iš pirmo žvilgsnio teorija, virsta praktika, kurią gali išmintingai panaudoti tiek darbinėse, ties asmeninėse situacijose. Apskritai į žmones, jų charakterius, emocijas pažvelgi kitu kampu, sakyčiau tai duoda geroką impulsą lavinti emocinį intelektą. Atmosfera mūsų grupėje buvo puiki, aš asmeniškai mielai palaikysiu kontaktą su dauguma grupės dalyvių ir ateityje. Išmokau kalbėti ir analizuoti temomis, kurios man buvo pokalbiams pernelyg sudėtingos, išmokau analizuoti save, santykiu su kitais žmonėmis, suprasti jų elgesio motyvus ir jų priežastis. Tai yra be galo įdomu.

Elena

Patiko Genovaitės susiejimas teorijos su praktiniais pavyzdžiais. Jaukios ir saugios atmosferos sukūrimas. Greitai pasijauti grupės dalimi. Žmonės galėjo bet kada klausti klausimų ir į juos visus būdavo išsamiai atsakyta. Temos buvo dėstomos aiškiai ir suprantamai.

Andrius

Jaučiuosi praturtėjusi, išmokusi tai, ko nežinojau anksčiau, ir kiek labiau subrendusi. Buvo labai įdomu sužinoti, kaip viskas vyksta, ir tai, ką išmokau, pritaikyti praktikoje, pagerinti ir praturtinti gyvenimą. Taip pat sužinojau, kas nėra sveika, kodėl, kokias pasekmes tai turi ir tt. Kadangi esu labai analitiška, noriu ir siekiu būti informuota apie mano nuomone svarbius dalykus ir kaip viskas vyksta, taip pat turiu vidinį vaiką ir iš to sekantį smalsumą, žingeidumą, seminarus priėmiau būtent tokiu būdu. Gautą informaciją ir jos pateikimą vertinu teigiamai, akivaizdu, kad labai gerai išmanote savo sritį ir puikiai gebate perteikti informaciją. Atmosfera grupėje buvo gera, draugiška. Dėl seminarų jaučiausi labai gerai, nes tai, ko išmokau, man kaip galia kontroliuoti, daryti gyvenimą geresniu. Tikiuosi, kad turėsime galimybę išgirsti daugiau seminarų temomis, kurių nespėjome aptarti.

Vaidilė