Partneriai

Albertas3Albertas Daugvila – individualios psichodinaminės pakraipos psichoterapeutas. Daugiau nei dešimt metų dirba su suaugusiais, turinčiais įvairių dvasinių, tarpasmeninių santykių problemų. Didžiausias patyrimas padedant žmonėms, besiskundžiantiems menka saviverte, santykių sunkumais, nerimu, depresija, patekusiems į krizę ir kt. Konsultuoja ir skyp’u. Su G.Petroniene atlieka tarpusavio supervizijas.

Konsultacijos vyksta adresu: Trakų 13a., Vilnius

Telefonas – 8689 80956; emailas – albertodaug@gmail.com

andr

Andrius Jančiauskas – konsultuoja žmones ir poras, kurie gyvenime jaučiasi užstrigę ar pasiklydę. Paauglius, kurie niekaip neprisitaiko prie keliamų reikalavimų ir neranda savo vietos visuomenėje. Dirba su žmonėmis, kenčiančiais nuo psichinių ligų, depresijos, nerimo, vienatvės, beprasmybės jausmo.

Kiekviena terapija – individualus procesas, lyg kelionė su patyrusiu keliautoju, padedanti išsilaisvinti, nurimti, geriau pažinti save ir patobulėti. Keliauti kartu Andriui padeda VU psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro studijos, egzistencinės psichoterapijos podiplominiai mokslai, mokytojavimas “Jaunimo linijoje”, konsultavimas “Pasikalbekime.lt”. Kartu su psichologe G. Petroniene kuria psichologinę radijo laidą Žinių radijuje “Apie tave” . Telefonas 8 670 84448 El. paštas andrius.jancius@gmail.comKonsultacijos vyksta adresu: J. Basanavičiaus 18a – 43( www.psichologas. info/kontaktai)
pmc

Daugelį mano vedamų seminarų organizuoja “Psichologijos ir mokymų centras”  www.pimc.lt, 8 700 800 09